Co s hříchem?

Řečník: Ken Wilson
Datum: neděle 18. leden 2015 / 17:00

       

Minulou neděli jsme odstartovali naše působení na novém místě v Celetné 20 a myslím, že je pro nás jako stvořené! Už se nemůžu dočkat dalšího nedělního večera v tomto útulném sklepení staroslavné Karlovy univerzity – a jsem si jistý, že zde zažijeme spoustu opravdu obohacujících večerů.

Už tuto nadcházející neděli mezi nás zavítá speciální host, na kterého se velmi těším. Pastor, teolog a psychologický poradce Ken Wilson z USA promluví na téma, které se týká každého z nás: „Skandál hříchu a odpuštění”.


Hřích je realita, které se nemůžeme vyhnout. Být křesťan neznamená být dokonalý, a tak často hřešíme proti druhým a druzí zas proti nám. A buďme upřímní: odpuštění nebývá snadné – vyžaduje totiž spoustu pokory. A pokora zase vyžaduje duchovní zralost. Všechny tyto věci jsou součástí procesu našeho zrání v Kristu.

Jaký další krok mě na této cestě čeká? To je otázka, kterou si budeme klást spolu s pastorem Kenem. V našem společenství bude hostem poprvé, ale do ČR jezdí sloužit už 10 let, naposledy jako hlavní řečník konference „Touhy a potřeby„, kterou pořádala česká Asociace pro dialog křesťanství a psychologie.

Comments are closed.